top of page
Hakkımızda

İplikçioğlu Hukuk Bürosu 1978 yılında, Mehmet Asım İplikçioğlu tarafından İstanbul'da kurulmuştur. Büromuz oldukça çeşitlilik arzeden müvekkillerini, hukuki ve cezai konularda, hukuk, ceza ve idare mahkemelerinde, idari mercilerde, denetim organlarında temsil etmekle beraber, tahkim kurulları ve diğer alternatif uyuşmazlık çözüm yolları da dahil olmak üzere çeşitli forumlarda da temsil edecek engin ve kapsamlı tecrübeye sahiptir.

Türkiye'nin lider medya kuruluşlarını temsil etmesiyle medya sektöründe saygı duyulacak bir deneyime sahip olmasına ek olarak İplikçioğlu Hukuk Bürosu; Japonya, Çin, Belçika, Hollanda, Yunanistan, İtalya ve Almanya'daki kurumsal müvekkillerine de her türlü hukuki destek ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Saygın müvekkilleri arasında finans sektörünün önde gelen isimleri ve özellikle finansal kurumlar bulunmaktadır.

İplikçioğlu, verdiği hizmete kendini adaması, mesleki üstünlüğü ve yüksek güvenilirliği ile fark yaratmaktadır. Hukukun yeni gelişen alanlarında uzmanlık kazanarak, güncel iletişim yöntemlerini uygulayarak ve en son teknolojiyi etkin bir şekilde kullanarak ticari yaşamın değişen ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde uyum sağlamaktadır.

Hakkımızda
bottom of page